Війна

Україна повернула тіла 77 загиблих військових

Україна повернула тіла 77 загиблих військових

Фото: координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими

Сьогодні, 26 січня, до України повернули тіла 77 загиблих військових. 

Про це повідомили в координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

“Відбувся черговий репатріаційний захід, за результатами реалізації якого в Україну повернули загиблих військовослужбовців”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на підконтрольну уряду України територію повернули тіла (останки) 77 Оборонців України.

Також повідомляється, що робота з підготовки до репатріаційного заходу велася тривалий час. Полеглих Оборонців України  повернули завдяки взаємодії співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у взаємодії з Об’єднаним центром при СБУ, МВС України (Секретаріат Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин), ЗС України (ЦУ ЦВС), ГУ ДСНС України у Сумській області, ДПС України, іншими представництвами структур сектору безпеки та оборони України.

Також у координаційному штабі подякували за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.

“ЗС України забезпечать перевезення репатрійованих тіл та останків до визначених державних спеціалізованих установ для передачі представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам для встановлення осіб загиблих”, – додали там.

Нагадаємо, раніше Україна повернула тіла 19 осіб, які загинули у російському полоні.

А ще Україна повернула тіла захисників, які загинули внаслідок теракту російських окупантів у селищі Оленівка Донецької області, більшість із них — ідентифіковані.

Також 23 червня відбулася репатріація тіл військовослужбовців, які віддали свої життя за Україну.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.