Новини

Українські лікарні поновлюють планові госпіталізації – МОЗ

Українські лікарні поновлюють планові госпіталізації – МОЗ

Фото: Pixabay

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що лікарні, які не визначені для прийому COVID-пацієнтів у першій хвилі, відновлять надання планової допомоги іншим хворим.

Про це він повідомив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає “Прямий”.

“Ми два тижні дискутували з керівниками закладів охорони здоров’я, з департаментами охорони здоров’я, і визначили перелік лікарень, в які госпіталізуються на першій хвилі хворі з коронавірусною хворобою, а всі інші лікарні повинні відновити надання планової допомоги іншим хворим”, – наголосив Ляшко.

Він також зазначив, що це стало можливим завдяки стабілізації епідемічної ситуації.

Станом на 3 червня у світі зареєстрували 474,562 нових випадків захворювання на коронавірус. Померли за добу – 10 737 особи. Серед європейських держав Україна посідає друге місце за добовою смертністю від COVID-19.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.