Суспільство

Українські військові отримають COVID-вакцину у лютому

Українські військові отримають COVID-вакцину у лютому

Фото: Reuters

План вакцинації Міністерства охорони здоров’я передбачає щеплення від COVID-19 для українських військовослужбовців в ході першого етапу.

Про це заявив тимчасовий виконувач обов’язків командувача Медичних сил полковник медичної служби Сергій Халік, повідомляє видання АрміяInform.

“Під час першого етапу вакцинації у Збройних Силах щеплення отримають військовослужбовці, які стримують збройну агресію Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також особи, які  невдовзі плануються на ротацію, військовослужбовці, які беруть участь в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, а також медичний персонал”, – заявив Халік.

Зазначається, що імунізація від COVID-19 має проводитися за згодою особи спеціальними бригадами з вакцинування, що вже пройшли відповідну сертифікацію.

Нагадаємо, Україна отримала підтвердження на отримання 12 мільйонів вакцин AstraZeneca і Novavax.

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило календарний план вакцинації українців від коронавірусу. Очікується, що вакцинація українського населення почнеться в лютому 2021 року.

Раніше президент Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє почати вакцинацію українців від коронавірусної хвороби COVID-19, а також дозволяє реєстрацію COVID-вакцин в екстреному режимі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.