Українські військові за добу ліквідували 730 окупантів, загальна кількість втрат росіян сягнула 74 тисяч
Фото: Генштаб ЗСУ
За даними на ранок четверга, 3 листопада, українські військові ліквідували за добу 730 російських солдатів. Загальна кількість втрат російської армії з початку вторгнення становить 74 тисячі військових.
Про це повідомляє Генштаб.
Загальні бойові втрати противника з 24.02 до 03.11 орієнтовно склали:
- особового складу – близько 74000 (+730);
- танків – 2734 (+20);
- бойових броньованих машин – 5552 (+27);
- артилерійських систем – 1755 (+22);
- РСЗВ – 390 (+3);
- засоби ППО – 198 (+0);
- літаків – 277 (+0);
- гелікоптерів – 258 (+0);
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 1442 (+4);
- крилатих ракет – 397 (+0);
- кораблів/катерів – 16 (+0);
- автомобільної техніки та автоцистерн – 4162 (+9);
- спеціальної техніки – 155 (+1).
Тим часом російські війська під Бахмутом женуть в атаки два так звані штрафні батальйони. За даними Офісу президента, окупаційні війська почали формувати штрафбати з людей, які вже були засуджені в ході цієї війни – як зі звичайних кримінальників, так і військовослужбовців.
Крім того, голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що 23 жовтня росіяни підступно обстріляли лікарню в Бахмуті, будівля частково пошкоджена.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.