Українські воїни за добу ліквідували 1200 окупантів
Фото: Генштаб
За останню добу, 7 червня, російська армія втратила вбитими та пораненими ще 1210 військових. Загалом від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року, окупанти втратили близько 517 290 своїх солдатів.
Про це йдеться у щоденному звіті Генерального штабу ЗСУ.
Крім живої сили, українські військові продовжують знищувати російську техніку та озброєння. Станом на 8 червня втрати російської армії склали:
- Танки — 7843 (+9 за минулу добу);
- Бойові броньовані машини — 15 105 (+9);
- Артилерійські системи — 13 533 (+36);
- Реактивні системи залпового вогню — 1095;
- Засоби ППО — 834 (+1);
- Літаки — 357;
- Гелікоптери — 326;
- БпЛА оперативно-тактичного рівня — 10 945 (+59);
- Крилаті ракети — 2277 (+7);
- Кораблі/катери — 28;
- Підводні човни — 1;
- Автомобільна техніка й автоцистерни — 18 484 (+68);
- Спеціальна техніка — 2248 (+10).
Ці дані не є остаточними та можуть уточнюватися. У Генштабі ЗСУ пояснюють, що у звітах втрат вказують кількість загиблих окупантів разом із пораненими.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.