Україна 17 березня припиняє міжнародне залізничне сполучення до кінця карантину
“Укрзалізниця” припиняє міжнародне пасажирське сполучення з 17 березня до кінця періоду загальнонаціонального карантину в Україні.
Водночас курсування поїздів може бути відновлено рішенням Кабміну, повідомляє пресслужба.
Наразі згідно з графіком все ще здійснюються 33 міжнародних залізничних рейси.
“Після призупинення залізничного сполучення із Словаччиною (з 13 березня) та Польщею (з 15 березня), згідно з графіком продовжували курсувати 33 міжнародні поїзди (вагони), які перетинають кордон з Молдовою, Румунією, Угорщиною, Білоруссю та Росією”, – наголошується в повідомленні.
Водночас внутрішні пасажирські та вантажні перевезення будуть продовжені.
Білорусь та Росія також призупинили залізничне сполучення з Україною.
З 17 березня Україна повністю перекриє авіасполучення через пандемію коронавірусу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.