Новини

Україна 17 березня припиняє міжнародне залізничне сполучення до кінця карантину

Україна 17 березня припиняє міжнародне залізничне сполучення до кінця карантину

“Укрзалізниця” припиняє міжнародне пасажирське сполучення з 17 березня до кінця періоду загальнонаціонального карантину в Україні.

Водночас курсування поїздів може бути відновлено рішенням Кабміну, повідомляє пресслужба.

Наразі згідно з графіком все ще здійснюються 33 міжнародних залізничних рейси.

“Після призупинення залізничного сполучення із Словаччиною (з 13 березня) та Польщею (з 15 березня), згідно з графіком продовжували курсувати 33 міжнародні поїзди (вагони), які перетинають кордон з Молдовою, Румунією, Угорщиною, Білоруссю та Росією”, – наголошується в повідомленні.

Водночас внутрішні пасажирські та вантажні перевезення будуть продовжені.

Білорусь та Росія також призупинили залізничне сполучення з Україною.

З 17 березня Україна повністю перекриє авіасполучення через пандемію коронавірусу.

13 березня секретар РНБО оголосив, що за 48 годин Україна на два тижні закриє кордон для іноземних громадян.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.