Новини

Україна домовилась про експорт яблук в Індію

Україна домовилась про експорт яблук в Індію

Фітосанітарними органами Республіки Індія було прийнято рішення про відкриття власного ринку для українських яблук.

Про це повідомили в “Укрсадпромі”.

“Відкриття ринку Індії для українських яблук є подією номер один не тільки для садівників, а й для України в цілому. Індія спроможна повністю замінити російський ринок збуту, який був основним для українських яблук до 2014 року, а також призведе до необхідності покращити технології вирощування і зберігання, що не вимагалось для російського ринку, оскільки термін транспортування до Індії складає близько одного місяця”, – сказав голова Асоціації “Украсадпром” Дмитро Крошка.

Зазначається, що українські яблука урожаю 2018 року вже можуть бути поставлені до Індії за умови дотримання встановлених фітосанітарних умов.

Раніше “Прямий” повідомляв, що з початку 2018 року експорт товарів із України збільшився на 12,7% і склав 26,9 млрд доларів.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.