Україна і Польща підписали новий контракт на постачання газу
Енергетична польська компанія Polskie Gornictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) підписала контракт з Energy Resources of Ukraine на поставку газу оператору газотранспортної системи “Укртрансгазу”.
Про це повідомляє прес-служба польської компанії.
Повідомляється, що договір передбачає постачання понад 200 млн куб. м газу з жовтня 2018 року по 1 травня 2019 року. Сировина буде використовуватися для власних потреб “Укртрансгазу”.
За словами віце-президента PGNiG з комерційних питань Мачея Воняка, компанія пропонує клієнтам газ з різних джерел і напрямків, включаючи ЗПГ з Катару, США або Норвегії, газ з європейських ринків і газ, який видобуває PGNiG в Польщі.
Нагадаємо, економія України за рахунок імпорту з ЄС замість постачання газу з Росії, складає 1,29 мільярдів доларів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.