Новини

Україна встановила дипломатичні відносини з ще однією острівною державою

Україна встановила дипломатичні відносини з ще однією острівною державою

Україна встановила дипломатичні відносини з ще однією острівною державою – Сент-Вінсент і Гренадіни.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

На полях 74-ї Генасамблеї ООН міністр Вадим Пристайко і прем’єр Сент-Вінсента і Гренадін Ральф Гонсальвес підписали комюніке про встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

“Сторони відзначили, що встановлення дипломатичних відносин сприятиме активізації двостороннього політичного діалогу, торговельно-інвестиційного співробітництва, а також співпраці в сфері освіти”, – йдеться у заяві МЗС.

Домовленість про швидке усунення візових бар’єрів між країнами вже є.

Сент-Вінсент і Гренадіни – острівна країна в групі Малих Антильських островів. До її складу входять острів Сент-Вінсент і ще близько трьох десятків островів з групи Північні Гренадини і рифів Тобаго.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме запропонував скасувати безвізовий режим для громадян України. У відповідь міністр закордонних справ країни Урмас Рейнсалу сказав, що скасування безвізового режиму для громадян України неможливе і не в інтересах Естонії.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.