Українська делегація на параді 9 травня в Москві стане підтанцьовкою у шоу Путіна – Фріз
Поїздка української делегації на парад у День перемоги в Москву буде проявом колабораціонізму з країною-агресором Росією та підігруванням у кремлівському шоу про Путіна-переможця. Така ситуація є неприпустимою.
Про це написала народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ірина Фріз на своїй сторінці у мережі Facebook.
“Заклик лідера ОПЗЖ Вадима Рабиновича сформувати парламентську делегацію для відвідування військово-політичного шабашу в Москві на 9 травня – черговий камінг-аут фракції Володимира Путіна у Верховній Раді. Гадаю, що таким чином кремлівські сили в Україні намагаються створити підвалини для виправдання ймовірного візиту пана Зеленського на цей захід”, – наголосила вона.
“Також ймовірно, що Вадим Рабінович хоче з Мавзолею подивитися та привітати парадну «коробку» першого та другого Армійського корпусів так званих ЛНР та ДНР, що мають бути присутніми на заході”, – зауважила представниця “Європейської Солідарності”.
Ірина Фріз зазначила: “Маю альтернативну пропозицію для назви фракції, що внесла цю пропозицію – «Обожнюю Путіна – за життя” (ОПЗЖ)”.
Також депутата наголосила, що є більш гідні способи висловити своє ставлення до подій Другої світової війни та вдячність ветеранам тієї війни.
“Вшануйте гідно ветеранів Другої світової в Україні. Профінансуйте їм лікування в гарних лікарнях, або принаймні організуйте їм гідне святкування в Україні. Вони є в нашій країні, і для цього не треба їхати в Росію. Але розумію – от на це вам потрібна команда з Кремля”, – зазначила вона.
“Вважаю, що будь-який візит на політичний захід в Москві, що за датою співпадає з 75-ю річницею підписання капітуляції в Карсхорсті, слід розцінювати як прояв колабораціонізму з країною-агресором номер один у світі”, – підкреслила Ірина Фріз.
Представниця “Європейської Солідарності” вважає блюзнірством пропозиції про спільне святкування перемоги над нацизмом та пропозиції поїхати представникам України до Москви.
“Святкування перемоги над нацизмом в країні, де як і в Третьому Рейсі вдаються до: анексії чужих територій, військових вторгнень та окупації; пропаганди ненависті та розповсюдження брехні; порушення прав людини та тортур; переслідування опозиції; контролю таємної поліції (ФСБ) над всіма сферами життя; шовінізму (перевагою руської нації над усіма іншими) є фарсом”, – підкреслила вона.
“Цей перформанс сценаристів Кремля покликаний перетворити трагічні сторінки історії про загибель більше ніж 24 мільйонів солдат та 46 мільйонів цивільних осіб у фальшиве шоу, де головну роль має зіграти Путін-переможець. Це також робиться для того, щоб штучно виокремити з антигітлерівської коаліції лише одного побєдоносця, якого на той час не існувало навіть як самостійного суб’єкта – Російську Федерацію”, – підкреслила депутат.
Нагадаємо, співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що керівництво Верховної Ради не відреагувало на провокацію депутата Вадима Рабиновича про участь парламентської делегації у параді до 75-річчя перемоги у Москві.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram