Українська тенісистка Калініна увійшла до півфіналу міжнародного турніру в США
Українка Ангеліна Калініна вийшла в півфінал міжнародного турніру Dow Tennis Classic в Мідленді, Мічиган, США.
Про це повідомляє “ProsportUA”
У матчі 1/4 фіналу вона обіграла другу ракетку турніру американку Кеті Макнеллі. Рахунок матчу – 2: 6, 6: 3, 6: 4.
У півфіналі суперницею українки буде чергова американка – Джеймі Лоуб.
Dow Corning Tennis Classic – жіночий професійний міжнародний тенісний турнір, що проходить в лютому в Мідленді на критих хардових кортах. З 2010 року належить до жіночої дорослої серії ITF з призовим фондом 100 тисяч доларів і турнірною сіткою, розрахованою на 32 учасниці в одиночному розряді і 16 пар.
Нагадаємо, українська тенісистка Даяна Ястремська вперше у своїй кар’єрі вийшла до фіналу турніру престижної Premier-серії.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.