Українська тенісистка Ястермська успішно стартувала на турнірі WTA в Китаї
Друга “ракетка” України Даяна Ястремська вийшла до другого кола представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier Mandatory в китайській столиці Пекін.
Про це повідомляє портал “Великий теніс України”.
На старті змагань Ястремська менш ніж годину завдала поразки француженці Каролін Гарсії (30) – 6:1, 6:1.
Суперниці вдруге зустрілися в очному протистоянні. Українка здобула другу перемогу над представницею Франції.
За вихід до третього кола турніру Ястремська зіграє з 8-ю “ракеткою” світу голландкою Кікі Бертенс, яка обіграла хорватку Донну Векич (23) – 3:6, 6:1, 7:6 (7:3).
Зауважимо, що призовий фонд китайського турніру складає 8,285 млн доларів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.