Новини

Українське “Класичне”: “Шахтар” мінімально обіграв “Динамо”

Українське “Класичне”: “Шахтар” мінімально обіграв “Динамо”

https://www.facebook.com/fcdynamoua/photos/a.2546171722283585/2546173182283439/?type=3&theater

Донецький “Шахтар” мінімально обіграв “Динамо” в центральному матчі 14-го туру чемпіонату України, взявши реванш за нещодавню поразку в Кубку України.

Про це пише iSport.

Матч почався в спокійному темпі і з великою кількістю фолів. Уже в дебюті гри обидва центральні захисники “Динамо” Попов і Шабанов отримали жовті картки від арбітра і змушені були більш обережно проводити гру.

Перший небезпечний момент у грі виник у “Динамо” – Шапаренко вивів Жерсона один на один, але Родрігес пробив повз ворота.

Уже в наступній атаці “Шахтар” покарав киян за марнотратство і відкрив рахунок в матчі. Тет з кутового подав на ближню штангу, де Кривцов виграв позицію у Шабанова і потужно пробив головою під перекладину.

Другий тайм став продовженням першого з великою кількістю боротьби і мінімумом гострих моментів. Ключовий момент трапився зовсім не на футбольному полі. На 75-й хвилині фанати киян вигукнули щось в сторону капітана “гірників” Тайсона. Той відповідь у показав фанатам непристойний жест, вдарив м’ячем в їхній бік і розплакався.

Суддя Балакін зупинив гру на три хвилини, а згодом, коли гра поновилася, показав Тайсону червону картку за нецензурний жест в бік трибун.

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь “Шахтаря”.

Згодом керівництво “гірняків” виступило з офіційною заявою, назвавши дії фанатів неприпустимими в сучасному футболі.

Нагадаємо, 7 листопада “Динамо” у матчі 4 туру групового турніру Ліги Європи зіграло внічию 1:1 із данським “Копенгагеном”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.