Українські військові збили російський безпілотник на Донбасі
Сьогодні, 5 червня, військовослужбовці Збройних сил України поблизу населеного пункту Бахмут виявили безпілотник російського походження.
Про це повідомляє прес-центр ООС.
“Ранком 5-го червня російсько-окупаційне командування намагалося вести повітряну розвідку в напрямку населеного пункту Бахмут. Підрозділи радіотехнічних військ зі складу Об’єднаних сил своєчасно виявили та ідентифікували повітряну ціль, якою виявився БПЛА російського виробництва “Орлан-10″”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що ворожий безпілотник був знищений.
Як повідомляв “Прямий”, 3 червня поблизу Мар’їнки на Донеччині військовослужбовці однієї з бригад зі складу ООС затримали агента “ДНР”.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.