Українських полонених моряків віддали на поруки Денісової – Полозов
Українських моряків, захоплених ФСБ РФ в листопаді 2018 року біля Керченської протоки, відпустили на поруки уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.
Про це Громадському повідомив адвокат Микола Полозов.
За його словами, слідство задовольнило клопотання омбудсменки.
Адвокат також підтвердив, що усіх 24-ох військовополонених моряків привезли зранку на автобусах у московський аеропорт “Внуково-2”. Зараз очікується відліт полонених з Москви в Київ.
“Як тільки владнають всі формальності з того і цього боку, процедура буде реалізована”, — додав Полозов.
Адвокат нагадав, що зараз у Росії моряки є обвинуваченими у кримінальній справі, однак в Україні вони будуть вільними людьми.
“В Україні проти 22 військових моряків і двох співробітників СБУ ніяких кримінальних справ немає, тому переслідувати їх ніхто не може”, — додав Полозов.
Нагадаємо, учасників на обмін полоненими, яких видає Україна Росії, привезли в аеропорт “Бориспіль”.
5 вересня президент РФ Володимир Путін заявляє, що Україна та Росія підходять до “фіналізації” переговорів щодо обміну утримуваними особами.
Раніше ключового свідка у справі збиття літака рейсу МН17 бойовика Володимира Цемаха суд звільнив з-під варти під особисте зобов’язання.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.