Українським журналістам і блогерам пропонується стати позаштатними представниками пресслужби Зеленського – Волошина
Українським журналістам і блогерам пропонується стати позаштатними представниками пресслужби президента Володимира Зеленського і чинної влади.
Про це в ефірі “Прямого” заявила журналіст Лариса Волошина.
“Немає критеріїв достовірна чи недостовірна інформація. Навіть факт виданий в неповному обсязі буде вважатися дезінформацією. Що найцікавіше, вони (штрафи – ред.) не проти ЗМІ, як таких, а проти журналістів, блогерів, та будь-якої людини, яка поширить інформацію, що здасця судді чи уповноваженому недостовірною”, – сказала Волошина.
Вона наголосила, що даний закон в основі не є зрозумілим.
“Перше питання, яке ставлять представники ЗМІ – навіщо він взагалі потрібен? Там немає жодного пункту, з яким би всі погодились… Дивно. як наполегливо чинна влада намагається все ж таки проштовхнути свою ідею… Нам говорять, що це проти ботоферм, але в законі жодного слова про ботоферми. В законі сказано, що немає ніякої відповідальності за інформацію, яка грунтується на офіційні джерела. Іншими словами, українським журналістам і блогерам пропонується стати позаштатними представниками пресслужби президента і чинної влади”, – додала Волошина.
Депутат “Європейської Солідарності” Микола Княжицький заявив, що законопроєкт про запобігання дезінформації підштовхує Україну на до тоталітаризму російського та китайського зразка.
Диктаторський законопроєкт про дезінформацію: як влада планує взяти під контроль усі українські ЗМІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.