Українців без пояснень причин висадили з літака Бориспіль – Шарм-ель-Шейх: деталі “Прямого”

Українців без пояснень причин висадили з літака Бориспіль – Шарм-ель-Шейх: деталі “Прямого”

Українських туристів висадили без пояснень з літака Бориспіль – Шарм-ель-Шейх і тримають в автобусах.

Про це “Прямому” повідомив пасажир літака “Київ – Шарм-ель-Шейх” Андрій Бочуля.

За його словами, між стюардесою і групою пасажирів літака сталася перепалка. Після цього літак сів у Каїрі. Людей з речами без будь-яких пояснень вивели з судна і пересадили в автобус. За словами Бочулі, екіпаж поводиться зухвало і навіть погрожує.

Летіли изз Києва у Шарм-ель-Шейх. Нас по дорозі… Не в мене, а у деяких хлопців виник конфлікт зі стюардесою. Я сидів зпереду, я взагалі не знаю, в чому суть конфлікту. Але літак зробив посадку в Каїрч, нікого навіть не попередили, що ми тут будемо сідати. Цілу годину ми просто просиділи в літаку. Потім під’їхало авто та забрали сімох пасажирів.

“Зараз зняли всіх пасажирів з літака, посадили в автобуси, і автобуси просто стоять біля самолетов.І вже хвилин, напевно, десять ми стоїмо просто, в автобусах. Якщо чесно, більше хамовитого персоналу я не бачив. Якщо командир корабля сказав: “Якщо комусь щось не подобається – можете взагалі вийти”. І сказав: “пасажири, ви неадекватні. У Єгипті в тюрмах дуже багато місця. Якщо хочете, можете все туди зараз піти”, – додав він.

Нагадаємо, з України було відкрито 22 нових авіарейси. Найбільшу частку складуть рейси ірландського лоукостера Ryanair, який повноцінно заходить в Україну, і з листопада буде виконувати 17 рейсів з України.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.