Українців закликають о 16:00 запалити свічку пам’яті за жертвами Голодомору
Фото: pixabay
Сьогодні, 23 листопада 2019 року, о 16:00 відбудеться загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочнеться акція “Запали свічку пам’яті”.
Про це повідомляє пресслужба Українського інституту національної пам’яті.
З цієї нагоди за участі Інституту ще раніше було підготовлено кілька соціальних роликів.
“Важливо підтримувати традицію пам’яті та тому основне завдання цього ролика – показати модель поведінки, як кожен може долучитися до вшанування пам’яті жертв Голодомору. Ми хочемо, щоб люди подумали: “О, до речі, а ми ж теж так можемо робити!”, – пояснює автор ідеї та сценарист відеороботи “Де б ти не був” Омелян Ощудляк.
До акції також долучаться українські церкви.
Читайте також: “ПАМ’ЯТАЄМО КОЖНЕ ЗЕРНЯ 33-ГО”: ЯК ВЧИНЯЛИ ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.