Новини

Українцям, які прибули з-за кордону, пропонують обсервацію за власні гроші у готелі

Українцям, які прибули з-за кордону, пропонують обсервацію за власні гроші у готелі

Платна обсервація для українців, які повернулися додому з-за кордону коштує близько 350 євро.

Про це в ефірі “Прямого” сказав Віталій Нужненко, українець, який повернувся додому з Балі.

“Кол ми вже сиділи в літаку, нам сказали підписати документи про обсервацію. Раніше ми про це нічого не знали, але люди нормально віднеслись до цього. Але, там були деякі незрозумілі пункти. Зокрема про те, що ми не можемо спілкуватися зі ЗМІ. В нас були питання, але не було кому на них відповісти. Нам казали, що доки ми не підпишемо документи, ми нікуди не полетимо. Коли ми вже прилетіли, нам дали на підпис інші документи. Але ніхто нічого не підписав. Когось привезли до готелю, а хтось і досі знаходиться в літаку.

Обсервацію пропонували на платній основі, за наш рахунок. В середньому обсервація коштує 350 євро без харчування. Я зараз знаходжусь у готелі “Козацький”, який входить до списку безкоштовних, але харчування тут коштує 400 гривень. Але, як кажуть, можна замовляти доставку їжі. І ще тут дуже холодно”, – сказав Нужненко.

Як відомо, уряд ухвалив рішення про обов’язковість дотримання режиму обсервації для українців, які повертаються з-за кордону.

Нагадаємо, станом на 10:00 30 березня в Україні зафіксовано 480 випадків коронавірусної хвороби COVID -19.

Раніше Міністерство охорони здоров’я оновило стандарти надання медичної допомоги хворим на COVID-19, тепер інфікованих людей, у яких захворювання проявляється у “легкій” формі не госпіталізуватимуть.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.