“Укренерго” збільшило обсяги вимкнення світла на 22 червня
Фото: Pixabay
У суботу, 22 червня, графіки відключення електроенергії в Україні почнуть діяти раніше, ніж було заплановано — з 14:00 до 24:00.
Про це повідомляє Укренерго.
“Сьогодні, 22 червня, обмеження почнуть діяти раніше. Обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень по всій Україні з 14:00 до 24:00”, — йдеться в повідомленні.
Зміна графіків пов’язана з масованою нічною атакою РФ на енергетичну інфраструктуру України.
Нагадаємо, Уряд прогнозує у серпні полегшення ситуації з електрикою.