Війна

“Укренерго” збільшило обсяги вимкнення світла на 22 червня

“Укренерго” збільшило обсяги вимкнення світла на 22 червня

Фото: Pixabay

У суботу, 22 червня, графіки відключення електроенергії в Україні почнуть діяти раніше, ніж було заплановано — з 14:00 до 24:00.

Про це повідомляє Укренерго.

“Сьогодні, 22 червня, обмеження почнуть діяти раніше. Обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень по всій Україні з 14:00 до 24:00”, — йдеться в повідомленні.

Зміна графіків пов’язана з масованою нічною атакою РФ на енергетичну інфраструктуру України.

Нагадаємо, Уряд прогнозує у серпні полегшення ситуації з електрикою.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.