Війна

“Укренерго змінило графік відключень електрики

“Укренерго” повідомило про скорочення терміну обмеження споживання електроенергії на дві години ввечері 8 червня.

Про це повідомили в “Укренерго”.

Відключення електроенергії тепер триватимуть з 18:00 до 24:00 для побутових та промислових споживачів по всій Україні, тоді як раніше було анонсовано відключення з 16:00 до 24:00.

При цьому енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не планують обмежувати.

Раніше в “Укренерго” анонсували пом’якшення графіків вимкнення світла з 8 червня.

Нагадаємо, ситуація в енергосистемі України в середині літа 2024 року очікується складною через можливі щоденні дефіцити електроенергії.

Як повідомлялося, НЕК “Укренерго” оголосила тендер на закупівлю кондиціонерів з очікуваною вартістю у 629 тисяч гривень, але вже 6 червня закупівлю скасували.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.