“Укрзалізниця” планує купити ще 40 американських локомотивів – Омелян
Міністр інфраструктури Володимир Омелян обговорив з представниками американської компанії Wabtec i Ексімбанку США умови закупівлі 40 локомотивів для Укрзалізниці.
Про це Омелян написав у Facebook.
“Сьогодні з представниками Wabtec i Ексімбанку обговорили умови і часові рамки закупівлі чергової партії в мінімум 40 американських локомотивів для Укрзалізниці”, – написав Омелян.
Він додав, що попросив передбачити окреме фінансування Ексімбанку для українських авіакомпаній, щоб вони змогли оновити свій повітряний флот сучасними літаками.
“Було би добре, щоб у нашому державному бюджеті також була передбачена підтримка української авіації, якщо ми хочемо зберегти темпи росту цієї галузі, дати українським авіакомпаніям конкурентні умови для купівлі і лізингу нових літаків і відновити авіабудування”, – зауважив Омелян.
Укрзалізниця до складу поїзда №29/30, який курсує між Києвом та Ужгородом, додала VIP-вагон. У вагоні є лише 6 купе. У кожному з них є власний санвузол з душем, а також телевізор, сейф та шафа для одягу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.