Новини

Університет Шевченка перейшов на дистанційне навчання через COVID-19

Університет Шевченка перейшов на дистанційне навчання через COVID-19

Київський національний університет імені Шевченка через збільшення хворих на коронавірус перейшов на дистанційне навчання.

Про це повідомляється на сайті університету.

Так, що ректор Леонід Губерський підписав розпорядження, згідно з яким з 8 до 23 жовтня студентів переводять з аудиторних форм навчання на дистанційне. Крім того, посилять перепускний режим у гуртожитках, а в приміщеннях і на території КНУ посилять щоденну санітарну обробку.

Нагадаємо, що в Україні 8 жовтня зафіксували 5 397 нових випадків коронавірусу. Це вперше з початку пандемії, коли кількість нових захворювань перевищило 5 тисяч.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.