Університет Шевченка перейшов на дистанційне навчання через COVID-19
Київський національний університет імені Шевченка через збільшення хворих на коронавірус перейшов на дистанційне навчання.
Про це повідомляється на сайті університету.
Так, що ректор Леонід Губерський підписав розпорядження, згідно з яким з 8 до 23 жовтня студентів переводять з аудиторних форм навчання на дистанційне. Крім того, посилять перепускний режим у гуртожитках, а в приміщеннях і на території КНУ посилять щоденну санітарну обробку.
Нагадаємо, що в Україні 8 жовтня зафіксували 5 397 нових випадків коронавірусу. Це вперше з початку пандемії, коли кількість нових захворювань перевищило 5 тисяч.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.