Уряд мовчки віддавав Зеленському гроші із коронавірусного фонду на його “забаганки” – Чорновіл
Україна мала змогу підготуватись до пандемії COVID-19, але Кабінет Міністрів віддавав президенту Володимиру Зеленському гроші із коронавірусного фонду на його “забаганки”.
Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Тарас Чорновіл.
“Україна мала можливість краще ніж інші країни приготуватися. У нас була зроблена дуже авантюрна річ, коли цей спецфонд утворювався я казав, що його роблять для того, щоб красти, але маючи механізм такий в руках, якби не хотів вкрасти, я вам скажу, можна було підготуватися…Замість цього, і уряд і міністр Степанов мовчки дивились як Володимир Зеленський мовчки забирає гроші на свої “захтянки” для свого керівника автодору, як ті гроші розчиняються десь у повітрі”, – сказав Чорновіл.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.