Політика

Уряд мовчки віддавав Зеленському гроші із коронавірусного фонду на його “забаганки” – Чорновіл

Уряд мовчки віддавав Зеленському гроші із коронавірусного фонду на його “забаганки” – Чорновіл

Україна мала змогу підготуватись до пандемії COVID-19, але Кабінет Міністрів віддавав президенту Володимиру Зеленському гроші із коронавірусного фонду на його “забаганки”.

Про це в ефірі “Прямого” заявив політолог Тарас Чорновіл.

“Україна мала можливість краще ніж інші країни приготуватися. У нас була зроблена дуже авантюрна річ, коли цей спецфонд утворювався я казав, що його роблять для того, щоб красти, але маючи механізм такий в руках, якби не хотів вкрасти, я вам скажу, можна було підготуватися…Замість цього, і уряд і міністр Степанов мовчки дивились як Володимир Зеленський мовчки забирає гроші на свої “захтянки” для свого керівника автодору, як ті гроші розчиняються десь у повітрі”, – сказав Чорновіл.

Нагадаємо, що колишній радник голови Офісу президента Андрія Єрмака Ігор Уманський заявив про викрадення “дорожнім картелем” мільярдів з COVID-фонду.

Зазначимо, що депутати з фракції “Європейська Солідарність” звернулися до Національного антикорупційного бюро України щодо нецільового використання урядовцями та посадовими особами коштів коронавірусного фонду.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter, Telegram та Instagram.