Політика

Уряд Шмигаля: скільки заробили міністри за січень 2021 року

Уряд Шмигаля: скільки заробили міністри за січень 2021 року

Фото: Reatures

Як і наприкінці 2020 року, в січні найбільш високооплачуваним міністром став очільник Міноборони Андрій Таран. Щоправда, заробив він удвічі менше, ніж у грудні – 78 тисячі 897 гривень.

Про це повідомляє “Слово і діло”.

Трохи менше зарплата була у міністра закордонних справ Дмитра Кулеби – 77 тисяч 042 гривні. Глава МОЗ Максим Степанов заробив 74 тисяч 291 гривень, міністр інфраструктури Владислав Криклій – 73 тисячі 429 гривень. Зарплата прем’єр-міністра Дениса Шмигаля склала 58 тисяч 750 гривень.

Найнижча зарплата за підсумками січня була у міністра культури Олександра Ткаченка – 45 тисяч 680 гривень.

У заступників міністрів в січні були не такі щедрі зарплати, як зазвичай. Найбільше заробив Дмитро Сенік із МЗС – 129 тисяч 225 гривень. Крім окладу і надбавок, йому також виплатили відпускні та матеріальну допомогу на оздоровлення (трохи більше 73 тисяч).

117 тисяч 999 гривень заробив у січні перший заступник міністра інфраструктури Дмитро Абрамович. Йому теж виплатили відпускні і допомогу на оздоровлення (майже 56 тисяч). Ігор Яременко з Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій заробив 115 тисяч 139 гривень. Йому, зокрема, виділили допомогу для вирішення соціально-побутових питань (майже 66 тисяч).

Більшість інших заступників міністрів заробили в межах 40-50 тисяч гривень.

14 МІЛЬЙОНІВ ЛИШЕ НА ЗАРПЛАТИ: СТАЛО ВІДОМО, СКІЛЬКИ У СІЧНІ ЗАРОБИЛИ ЗЕЛЕНСЬКИЙ І КЕРІВНИКИ ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.