Уряд зберіг ціну на електроенергію на рівні 1,68 гривні за кіловат
Фото: Pixabay
Кабінет міністрів України зафіксував тариф на електроенергію для населення на рівні 1,68 гривні за 1 кВт-год ще на один місяць. Ціна збережеться до 1 травня 2021 року.
Відповідна постанова Кабміну оприлюднена на сайті уряду.

Також змінюються умови для “Енергоатому” в положенні про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів.
Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду заявив, що Кабмін вирішив зберегти ціну на електроенергію для населення з 1 квітня на колишньому рівні – 1,68 гривні за 1 кВт-год.
Раніше повідомлялось, що в Україні можуть ввести річний тариф на газ для населення у квітні-червні 2021 року.
Крім того, НКРЕКП схвалила зниження тарифів для 14 облгазів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.