Уже 20 мільйонів українців обрали своїх лікарів – Супрун
В Україні 20 мільйоні громадян обрали собі сімейного лікаря.
Про це повідомила в.о міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун у Facebook.
“Це 20 мільйонів історій особистого досвіду змін в українській системі охорони здоров’я. Дуже надихає дізнаватися про позитивні історії від людей, які “горять” можливістю трансформувати систему. Водночас намагаємося вмотивувати та допомогти долучитися до змін всім, хто поки не розібрався або ж нерозважливо чекає на те, що з цього всього вийде”, – ідеться в повідомленні.
Супрун також наголосила, що там, де була активна робота команди лікарні, участь місцевої влади у підготовці медзакладу, закупівлі комп’ютерів та необхідного оснащення, ініціативні пацієнти, які обирали своїх лікарів — зміни відбулися та є перші результати.
“Більшість медзакладів, які уклали договір з НСЗУ, з перших виплат вже мають суттєво більший дохід, аніж раніше. І цей дохід зростатиме, адже заклади ще продовжують укладати декларації з пацієнтами”, – написала в.о міністра.
Нові правила стимулюють сімейних лікарів змінюватися самим, впливати на поведінку пацієнта та змінювати всю систему охорони здоров’я на краще.
“20 мільйонів українців знають своїх лікарів, можуть до них звертатися в разі будь-якої потреби безоплатно та отримувати фахові рекомендації щодо здоров’я”, – наголосила Уляна Супрун.
Раніше “Прямий” повідомляв, що виконувач обов’язків глави МОЗ Уляна Супрун радить чхати правильно, щоб максимально мінімізувати розповсюдження бактерій якщо поруч немає хірургічної маски чи серветки.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.