Новини

В дев’яти областях України два дні не робили щеплення проти коронавірусу

В дев’яти областях України два дні не робили щеплення проти коронавірусу

Фото: Рixabay

У понеділок, 3 травня, в Україні зробили 919 щеплень проти коронавірусу.

Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов.

Найбільше доз вакцин ввели в Миколаївській області (174) і Києві (157). Щеплення в понеділок робили в 15 регіонах країни.

Для більшості щеплень використали препарати від AstraZeneca – 460.

За даними РНБО упродовж останніх двох діб жодного щеплення проти коронавірусу не зробили у дев’яти областях: Львівській, Вінницькій, Одеській, Хмельницькій, Тернопільській, Херсонській, Івано-Франківській, Рівненській та Чернігівській.

2 травня в Україні ввели 177 доз вакцин, кампанію зі щеплення вели у трьох регіонах.

Від початку вакцинації проти коронавірусу у країні зробили 756 020 щеплень.

Обидві дози ввели 290 українцям, 245 із них – жителі Полтавської області.

Міністр охорони здоров’я повідомив, що вакцинацію в понеділок проводили 24 мобільні бригади і 30 пунктів вакцинації.

В Україні в неділю, 2 травня, зробили 177 щеплень від коронавірусу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.