В дев’яти областях України два дні не робили щеплення проти коронавірусу
Фото: Рixabay
У понеділок, 3 травня, в Україні зробили 919 щеплень проти коронавірусу.
Про це повідомив очільник МОЗ Максим Степанов.
Найбільше доз вакцин ввели в Миколаївській області (174) і Києві (157). Щеплення в понеділок робили в 15 регіонах країни.
Для більшості щеплень використали препарати від AstraZeneca – 460.
За даними РНБО упродовж останніх двох діб жодного щеплення проти коронавірусу не зробили у дев’яти областях: Львівській, Вінницькій, Одеській, Хмельницькій, Тернопільській, Херсонській, Івано-Франківській, Рівненській та Чернігівській.
2 травня в Україні ввели 177 доз вакцин, кампанію зі щеплення вели у трьох регіонах.
Від початку вакцинації проти коронавірусу у країні зробили 756 020 щеплень.
Обидві дози ввели 290 українцям, 245 із них – жителі Полтавської області.
Міністр охорони здоров’я повідомив, що вакцинацію в понеділок проводили 24 мобільні бригади і 30 пунктів вакцинації.
В Україні в неділю, 2 травня, зробили 177 щеплень від коронавірусу.