Стрічка новин

В Дніпрі завершили збір космічного супутника зондування Землі: яскраві фото

В Дніпрі завершили збір космічного супутника зондування Землі: яскраві фото

В цьому році КБ “Південне” завершило збирання льотного зразка космічного апарата дистанційного зондування Землі “Січ-2-1”.

Про це повідомляє КБ в Facebook.

“Вже розпочато його випробування”,- повідомили в бюро без подробиць.

Також ми продовжуємо збирати льотний зразок КА наукового призначення “Мікросат-М”. Плануємо у 2020 році завершити збирання та розпочати його випробування.

В рамках реалізації проектів супутникових платформ наукового і прикладного призначення CubeSat і YuzhSat-1 ми вже на етапі виготовлення і відпрацювання комплектуючих.

У 2019 році виготовлено і випробувано дослідну конструкцію двигунної установки та габаритно-динамічний макет супутника GS-1 формату CubeSat. Вже проведені функціональні випробування транспортно-пускового контейнера. Також проведено перший етап вогневих випробувань дослідної двигунної установки малої тяги на “зеленому” монопаливі.

Завершити збирання льотних моделей цих космічних апаратів ми плануємо у 2020 році.

Ще, у наступному році КБ “Південне” планує виготовити габаритно-динамічний макет космічного апарата “Січ-2М” для оптико-електронного спостереження Землі високого розрізнення, який забезпечить Україну власними високоякісними цифровими знімками заданих ділянок земної поверхні у панхроматичному, багатоспектральному й інфрачервоному діапазонах.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛЬОТНІ ЕКІПАЖІ ДОЛАЛИ СИСТЕМУ ППО ТА НАНОСИЛИ ТАКТИЧНІ УДАРИ: З’ЯВИЛОСЯ ВІДЕО НАВЧАНЬ АВІАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.