Новини

В ДСНС урочисто провели на “пенсію” собак-ветеранів: фото

В ДСНС урочисто провели на “пенсію” собак-ветеранів: фото

15 вересня, в рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника, відбулося вшанування тих, хто пліч-о-пліч щодня виконує завдання з порятунку людей — службових рятувальних собак.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

Цього дня участь у церемонії взяли дев’ять чотирилапих рятувальників, які стояли у витоків кінологічної пошуково-рятувальної справи і заклали надійний фундамент сучасної кінології у Державній службі з надзвичайних ситуацій. У кожного з них за спиною багаторічна віддана праця, сотні врятованих життів та чимало здобутків.

“Відсьогодні, службою порятунку була започаткована нова зворушлива традиція — урочисто відзначати наших службових собак за вагомий внесок у спільну важливу місію — боронити життя людей, які потребують допомоги”, – йдеться в повідомленні.

На знак вдячності та поваги, ці чотирилапі рятувальники отримали подарунки та улюблені ласощі, а також по-життєве забезпечення всім необхідним харчуванням та доглядом.

Рятівники запевняють, що жоден пес не потрапить до притулку через свій поважний вік. Штатні службові собаки залишаться на довічному утриманні в підрозділі, або ж їх безкоштовно віддадуть тим, хто звернеться до ДСНС із відповідною заявою. Зазначається, перевага надаватиметься заявкам від працівників аварійно-рятувального підрозділу.

Обіцяють, що для тих чотирилапих, які залишаються у підрозділах, умови утримання будуть такими ж, як і до виходу на “пенсію”. Тобто їх триматимуть у вольєрах, та регулярно вигулюватимуть. Натомість договірні або особисті собаки кінологів залишаться у господарів.





Нагадаємо, у Відні поліцейським собакам одягають взуття, коли температура в місті перевищує 30 градусів, а асфальт розжарюється до 50.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.