В Італії посилили карантин
Уряд Італії прийняв рішення посилити карантинні обмеження, введені через пандемію COVID-19. Вони будуть діяти щонайменше до 25 лютого.
Про це повідомляє Metropolis.
В Італії продовжили заборону на переміщення між регіонами.
Крім того, з неділі, 14 лютого, в регіонах Абруццо, Лігурія, Тоскана і автономної області Трентіно почне діяти “помаранчевий рівень” карантину. Це означає, що там будуть закриті бари, ресторани і музеї.
Інші регіони Італії залишаться в жовтій зоні. Так буде дозволена робота барів і ресторанів. Однак вони будуть відкриті до 18:00 за місцевим часом.
При цьому в країні все також буде діяти комендантська година.
Нагадаємо, в Австрії регіон закрили на карантин через південноафриканський штам COVID-19
Раніше науковці з лондонського Імперського коледжу підтвердили, що новий штам коронавірусу, який зафіксували у Великій Британії є набагато заразнішим, ніж оригінал коронавірусу.
Крім того, уряд Бельгії вирішив продовжити до 1 квітня дію обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу.