В лютому українці будуть шоковані платіжками за опалення – Федина
Фото: Філінська А.В.
Народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Софія Федина заявила, що в лютому платіжки за опалення шокують українців.
Про це вона розповіла в ефірі “Прямого”.
“Влада не говорить про ціни на опалення. Гадаю, на початку лютого в людей буде шок через ціни, які будуть виставлені, а також тому, що люди взагалі не мають чим платити”, – сказала депутатка.
Федина також наголосила на неприпустимості зниження субсидій та підняття тарифів.
“Я за двокімнатну квартиру мами плачу більш ніж півтори тисячі гривень за опалення. Моя мама має пенсію півтори тисячі гривень. Як вона має платити за інші комунальні послуги? І в такій критичній ситуації знижувати субсидії, піднімати тарифи і лобіювати інтереси олігархів – це більш ніж дико”, – зазначила політик.
Раніше газопостачальна компанія “Нафтогаз” встановила ціну на газ в лютому.
Нагадаємо, НКРЕКП схвалила зниження тарифів для 14 облгазів.
Раніше в уряді повідомили, що в Україні встановлять граничний тариф на розподіл газу, і він не буде більшим за 1 гривню 79 копійок за один кубометр.
Крім того, в уряді повідомили, що середня ринкова ціна на розподіл газу за 1 куб. м метр газу в Україні становить 1,11 гривні.
Нагадаємо, партія “Європейська Солідарність” заявила, що відновлення експорту газу з Росії – це червона лінія для влади Зеленського.
У лютому українцям прийдуть платіжки, які доведеться сплатити без жодних пільг та субсидій – Омелян
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.