Спорт

“В мене є last dance”: Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

“В мене є last dance”: Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів

Фото: instagram/Усик

Український боксер Олександр Усик заявив, що відмовляється від усіх чемпіонських поясів, якими володіє. Водночас спортсмен повідомив, що не завершує кар’єру та проведе ще один бій.

Про це він розповів у Instagram.

У відеозверненні боксер заявив, що хоче зробити свої чемпіонські титули вакантними, аби інші спортсмени отримали можливість поборотися за них.

“Всім доброго дня. Сьогодні п’ятниця, гарна погода і гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять в черзі, за ними боксували”, – сказав Олександр Усик.

Водночас боксер наголосив, що не залишає професійний спорт і планує провести ще один поєдинок.

“Друзі, я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є “last dance”. Всім хочу подякувати, з повагою відношусь до всіх організацій, хочу всім подякувати і сказати: далі більше”, – сказав Олександр Усик.

Нагадаємо, що Всесвітня боксерська рада (WBC) санкціонувала обов’язковий захист чемпіонського титулу в надважкій вазі для українця Олександра Усика. Наступним суперником українського боксера має стати непереможений німецький боксер Агіт Кабаєл.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookXTelegram та Instagram.