Новини

В новому фільмі про Джеймса Бонда агента 007 може зіграти темношкіра жінка – ЗМІ

В новому фільмі про Джеймса Бонда агента 007 може зіграти темношкіра жінка – ЗМІ

В новому фільмі про культового Джеймса Бонда агентом 007 стане чорношкіра жінка.

Про це повідомляє Daily Mail.

Сам герой Джеймс Бонд “залишиться собою”, але його легендарний номер віддадуть новому спецагенту. Ним стане британська темношкіра актриса Лашана Лінч.

За сюжетом, Бонд виходить на пенсію і відправляється на Ямайку, звідки його викличуть на службу, щоб запобігти глобальній кризі. Стверджується, що спецагент спробує спокусити нового співробітника.

Відзначається, що рішення зробити агентом 007 жінку могло бути прийнято під впливом співавтора фільму Фібі Уоллер-Брідж, яка відома своїми феміністськими поглядами.

Раніше “Прямий” повідомляв, що компанія Aston Martin розсекретила новий автомобіль Джеймса Бонда. Суперагент пересяде на гібридний гіперкар Aston Martin Valhalla.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.