В Одесі побились два Діда Морози: епічне відео
На вулиці Дерибаській, що в Одесі, влаштували бійку два чоловіки переодягнуті Дідами Морозами, повідомляє “Думская”.
Зазначається, що бійка розпочалась коли один чоловік в костюмі Діда Мороза вилаявся на адресу іншого нецензурною лексикою. У бійку втрутилася жінка в костюмі Снігуроньки. за словами одного з Дідів Морозів, вона працівниця “Муніципальної варти Одеси” і збирає “данину” з вуличних акторів і віддає її інспектору муніципальної варти Сергію Дурикіну
У “Муніципальної варті” підтвердили, що Сергій Дурикін працює у них.
“Зона його відповідальності – Дерибасівська. Він підходив до Дідів Морозів, просив, щоб культурно себе поводили, тому що були скарги на них. Що стосується поборів, то це неможливо: не в його повноваженнях дозволяти або забороняти таку діяльність, як він може з них брати гроші? ” – зазначили у відмостві.
Нагадаємо, у Варшаві після засідання Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) побилися члени делегації Таджикистану і таджицької опозиції.
16 серпня у ефірі “Прямого” сталась бійка між народними депутатами Сергієм Шаховим та Ігорем Мосійчуком.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.