В окупованому Криму відновили справу проти Бекірова: Україна засудила дії Росії
Окупаційний “Центральний райсуд Сімферополя” відновив справу проти колишнього політв’язня, кримського татарина Едема Бекірова.
Про це на своїй сторінці в Telegram написала омбудсмен Людмила Денісова.
Вона зазначила, що па першому “заочному судовому засіданні”, яке відбулося 19 лютого 2021 року, окупанти розглядали справу проти Бекірова по суті та оголосили “обвинувальний висновок”.
Денісова назвала оголошений “обвинувальний висновок” безпідставним.
“Вважаю, що відновлення судових засідань стосовно Бекірова – продовження політичного переслідування країною-окупантом. Засуджую незаконні дії російської влади та прошу міжнародну спільноту продовжувати тиск на неї задля припинення політичного переслідування громадян України та звільнення усіх, хто перебуває у незаконному ув’язненні на території РФ та в Криму”, – написала Денісова.
Нагадаємо, 7 вересня 2019 року відбувся обмін утримуваними особами між РФ і Україною в форматі 35 на 35. В Україну повернулися 35 звільнених в’язнів Кремля. Серед них – Олег Сенцов, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух та інші.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.