Війна

В окупованому Луганську двох співробітників ОБСЄ засудили до 13 років колонії

В окупованому Луганську двох співробітників ОБСЄ засудили до 13 років колонії

Фото: REUTERS

В окупованому Луганську “суд” так званої ЛНР засудив співробітників Організації з безпеки та співробітництва у Європі Дмитра Шабанова та Максима Петрова до 13 років колонії.

Про це повідомляє підконтрольний так званій ЛНР “Луганський інформаційний центр”.

Як зазначається, зокрема, бойовики звинуватили Шабанова, який у “державній зраді”, а також у роботі на Центральне розвідувальне управління США. Таке ж звинувачення висунули й Петрову, який працював у Місії перекладачем.

“МДБ ЛНР затримало двох співробітників луганської команди СММ ОБСЄ, підозрюваних у державній зраді. Один із затриманих зізнався у передачі іноземним спецслужбам відомостей закритого характеру. Співробітники МДБ ЛНР задокументували факти підривної діяльності, яку вели мешканці Республіки з персоналу луганської команди СММ”, — заявляють автори публікації.

Обидва чоловіки матимуть десять днів на те, щоб оскаржити рішення “суду”.

У статті повідомляється, що ватажок луганських бойовиків Леонід Пасічник заборонив з 30 квітня діяльність СММ ОБСЄ на підконтрольній “ЛНР” території. Зокрема, він заявив, що СММ ОБСЄ за вісім років жодного разу “не сприяла врегулюванню конфлікту на Донбасі”.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram