В порт Одеси прибули десантно-штурмові катери “Кентавр”: фото
У понеділок, 19 листопада, в Одесу з Києва прибули десантно-штурмові катери Кентавр. Катери зробили успішний перехід під власними двигунами.
Про це у Facebook повідомляє прес-служба Військово-морських сил ЗСУ.
Наступний етап – завершення установки обладнання, ходові випробування в морі і перехід до стадії державних випробувань.
Під час будівництва катери пройшли модернізацію, у тому числі встановлення деяких нових систем, які зараз проходитимуть перевірку на функціональність як окремо, так і в складі корабля.



Варто зазначити, що даний проект має ряд відмінностей від аналогічних у даному класі катерів, зокрема швидкість близько 40 вузлів, бронювання, можливість перевезення морського десанту та його висадку через носову апарель, а також наявність реактивної системи залпового вогню і бойових модулів.
Нагадаємо, після того, як катери “Island” були передані США у володіння українським військовим, розпочалась підготовка членів екіпажу, які на них служитимуть.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.