В Україні має бути подвійне громадянство – Кулеба
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає необхідним введення в Україні подвійного громадянства. При цьому можливість мати подвійне громадянство з країною-агресором він виключив.
Про це Кулеба заявив в інтерв’ю “ТСН”.
Міністр зазначив, що подвійне громадянство дозволить зберегти зв’язок з мільйонами українців, які виїхали і почали нове життя за кордоном.
“Якщо ми вже не можемо утримати їх географічно в Україні, давайте тоді утримаємо їх ментально, і юридично в нашому українському просторі. Безумовно, мова не може йти ні про яке подвійне громадянство з державою-агресором. Це табу. Це закрита тема”, – сказав Кулеба.
Глава МЗС додав, що для отримання подвійного громадянства повинні бути серйозні фільтри, щоб унеможливити маніпуляції.
“Питання подвійного громадянства – це питання збереження української ідентичності в світі та використання можливостей закордонних українців для розвитку України. Якщо ми цього не зробимо, то втратимо всіх цих людей, цей потенціал”, – вважає Кулеба.
Нагадаємо, ветеран АТО Мирослав Гай наголосив, що операцію з подвійним громадянством почала проштовхувати в Україні Російська Федерація.
Раніше співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що законопроєкт про подвійне громадянство фактично легалізує російські паспорти на окупованих територіях Донбасу, дасть можливість по суті визнати кремлівські маріонеткові окупаційні адміністрації та легалізує їх участь в українських місцевих виборах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.