Введення подвійного громадянство в Україні просувала саме Росія – ветеран
Операцію з подвійним громадянством почала проштовхувати в Україні Російська Федерація, коли почала в минулому році роздавати паспорта.
Про це в ефірі “Прямого” заявив ветеран АТО та волонтер Мирослав Гай.
“Операцію з подвійним громадянством почала проштовхувати в Україні Російська Федерація, коли почала в минулому році роздавати паспорта. Спочатку військовим на Донбасі, потім Росія внесла зміни до свого законодавства щодо спрощення надання російського паспорту українським громадянам. Зараз вони насичують Донбас та Крим російськими паспортами. Таким чином в нас з’явиться велика група людей, які мають паспорт українця та росіянина. В разі проведення виборів на Донбасі ці люди будуть інструментом для лобіювання російських інтересів в Україні”, – заявив він.
Нагадаємо, Російська Федерація “запросила” на засідання Тристоронньої контактної групи так званих представників окупованих районів Донецької та Луганської областей Владислава Дейнего і Наталю Ніконорову, які мають російське громадянство.
Також раніше співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко заявила, що законопроєкт про подвійне громадянство фактично легалізує російські паспорти на окупованих територіях Донбасу, дасть можливість по суті визнати кремлівські маріонеткові окупаційні адміністрації та легалізує їх участь в українських місцевих виборах.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.