В Україні пік третьої хвилі COVID-19 – Степанов
Фото: Reuters
Україна вийшла на пік третьої хвилі коронавірусу. Ситуація з COVID-19 в країні почала стабілізуватись.
Про це під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
“Ми вийшли на пік захворюваності, на пік третьої хвилі. Зараз поступово ситуація почала стабілізуватись. Ми вже це бачимо по всіх регіонах”, – заявив він.
Степанов додав, що покращилась ситуація з госпіталізаціями.
Він також зауважив, що на минулому тижні було на дві тисячі менше осіб, яких госпіталізували, ніж на позаминулому тижні. Також зменшилась кількість викликів “швидкої”.
Нагадаємо, що 13 квітня в Україні починається процес вакцинації населення проти коронавірусу препаратом CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech.