В Україні за добу госпіталізували рекордну кількість хворих на коронавірус
Фото: Reuters
Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
“Достатньо високі цифри по госпіталізації – 3 тис. 242 особи, які були госпіталізовані за минулу добу, але при цьому кількість виписаних становить 2 тис. 473 людини. Майже на 200 людей більше виписаних зі стаціонарів”, – наголосив Степанов.
За словами міністра, з точки зору МОЗ, відбулася певна стабілізація ситуації із захворюваністю на COVID-19.
“Ми вважаємо, що у нас на сьогодні певна стабілізація по рівню захворюваності на COVID-19. Ситуація залишається напруженою, але нам вдалося зупинити зростання кількості хворих на COVID-19: 10 тис. 622 за минулу добу при майже 12, 5 тис. тих, що одужали”, – сказав Степанов.
Нагадаємо, голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький заявив, що вакцина від COVID-19 буде безкоштовною.
Глобальний альянс з вакцин та імунізації (ГАВІ) отримав від України першу частину заявки до світової ініціативи COVAX на 8 млн доз вакцини проти Covid-19.
Раніше у МОЗ повідомили, що вакцина від COVID-19 з’явиться в українських аптеках не раніше осені 2021 року.
Як відомо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов провів телефонну розмову з тимчасовим повіреним у справах Сполучених Штатів в Україні Христиною Квін. Він попросив розглянути Україну як потенційного пріоритетного кандидата на отримання вакцин у “режимі тестування і використання у надзвичайних ситуаціях”.
Нагадаємо, глава Центру громадського здоров’я Ігор Кузін заявив, що Україна може отримати першу партію вакцини від COVID-19 в січні.
Міністерством охорони здоров’я було підписано технічні документи з глобальним механізмом COVAX, в рамках якого Україна отримає 8 мільйонів доз вакцин від коронавірусу.