В Україні за добу зробили понад 57 тисяч щеплень проти COVID-19
Фото: REUTERS
В Україні за добу 4 червня зробили ще 57 440 щеплень проти COVID-19. Одну дозу отримали 53 710 осіб, повністю імунізовані – 3 730 осіб.
Про це повідомили у прес-службі МОЗ.
Всього від початку вакцинальної кампанії щеплено 1 177 373 особи, з них отримали 1 дозу – 1 177 371 особа, повністю імунізовані та отримали 2 дози – 145 792 особи (із них двоє осіб отримали одну дозу закордоном). Загалом проведено 1 323 163 щеплення.
Станом на 5 червня, до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 635 704 людини.
Нагадаємо, протягом минулої доби, 4 червня, в Україні зафіксували 1897 нових випадків захворювання на COVID-19.
Нагадаємо, протягом 3 червня в Україні отримали щеплення від коронавірусу 50 840 людей. Одну дозу отримали 46 868 людей, повністю імунізовані – 3 972 людини.
Повідомлялось, що станом на 30 травня в Україні було утилізовано 742 дози вакцини в рамках кампанії з вакцинації проти COVID-19. Саме стільки було розбито і пошкоджено, сюди входять також дози, які не підлягають використанню, повідомили у відомстві.
Крім того, поблизу шести наземних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні з 8 червня вакцинуватимуть трудових мігрантів та студентів з України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.