Новини

В Україні буде створено єдиний реєстр держслужбовців

В Україні буде створено єдиний реєстр держслужбовців
В Україні буде створено єдиний реєстр державних службовців України.

Про це міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет сказав під час спілкування з бізнес-спільнотою у Клубі КМУ, повідомляє “Укрінформ“.

“Одне з ключових завдань, яке стоїть перед мною і Нацагенцією державної служби, полягає в тому, щоб створити єдиний реєстр державних службовців”, – наголосив Дубілет.

Він додав, що наразі проходить збір інформації від усіх державних адміністрацій про кількість людей, які працюють на держслужбі.

За словами урядовця, створення такого реєстру дозволить створити єдину інфраструктуру для подальшої централізованої взаємодії, організації будь-яких видів навчання, централізованого оповіщення.

Він додав, що державних службовців в Україні понад 240 тисяч.

Раніше міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет анонсував скасування трудових книжок в звичному вигляді та інші зміни у кадровому документообігу.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.