В Україні стало менше на одне місто-мільйонник
Дніпро втратив статус міста з населенням у понад мільйон осіб.
Про це повідомили в Головному управлінні статистики Дніпропетровської області.
Станом на серпень 2018 року, кількість жителів Дніпра становить близько 999,3 тисячі осіб.
Найбільш значне скорочення – майже тисячу жителів – зафіксоване в Соборному, одному з центральних районів Дніпра.
Скорочення відбулося за рахунок міграції населення, а також скорочення з природних причин.
Нагадаємо, в 2011 році Дніпро офіційно перестав бути містом з населенням понад мільйон. Чисельність жителів міста восени того року склала 999 тисяч 300 осіб. Зменшення населення відбулось за рахунок природного скорочення та міграції.
Але в січні 2018 року в Головстаті області повідомили, що Дніпро став містом з населенням у 1,003 мільйона осіб.
Раніше “Прямий” повідомляв, що під Дніпром правоохоронці затримали чоловіка, який тримав у руці гранату та погрожував її підірвати.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.