В Україні є загроза становлення авторитарного режиму – Смолій
В Україні є загроза становлення авторитарного режиму. Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ситуація” розповів політолог Андрій Смолій.
“Вперше монобільшість – 1994 року. І це дійсно є певною мірою загрозою становлення авторитарного режиму. Я не говорю, що це буде стовідсотково. Я не говорю, що буде диктатура. Але ми повинні пам’ятати, що, власне, коли коаліція складається з декількох політичних сил, з декількох фракцій – це є баланс сил, які не дозволяють одна одній скотитися в авторитаризм, скотитися в певний такий автократичний режим.
А зараз є дійсно загроза того, що весь акцент з парламентсько-президентської республіки переміститься в Офіс президента, і тоді буде де-юре в нас парламентсько-президентська республіка, а де-факто у нас буде президентсько-парламентська чи взагалі президентська. І це дійсно є загроза та головний виклик для української держави”, – розповів Смолій.
Нагадаємо, що основне завдання команди президента України Володимира Зеленського є отримання всіх гілок влади в країні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.