В Україні за два роки створять ще 190 центрів адмінпослуг – Зубко
Зубко, місцеві бюджети
В Україні до кінця 2020 року планують створити ще 190 центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.
“Наша мета зробити адміністративну послугу сучасним сервісом, зручним, швидким, прозорим, з 30-хвилинною доступністю абсолютно для всіх. Ми ставимо амбітне завдання – до кінця 2020 року створити ще 190 ЦНАП по всій країні”, – наголосив очільник Мінрегіону Геннадій Зубко.
Він зазначив, що в Україні створено 775 центрів різного формату, з яких 123 – в Об’єднаних територіальних громадах.
Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що у 2018 році більше 10 міст будуть приймати участь у програмі зі створення “прозорих” офісів нової інтегрованої моделі надання послуг.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.