В Україні з’явилась нова платіжна система “Глобус”
Національний банк України зареєстрував нову систему з переказу коштів “Глобус” та видав платіжній організації цієї системи ПАТ “КБ “Глобус” свідоцтво від 4 травня 2018 року № 38.
Про це повідомляє прес-служба НБУ.
Платіжна система “Глобус” створена для здійснення переказів готівкових та безготівкових коштів від фізичних та юридичних осіб на користь фізичних осіб
Це вісімнадцята міжнародна платіжна система на ринку України.
Як повідомляв “Прямий”, з 27 квітня Національний банк вводить в обіг нові монети номіналом 1 та 2 гривні.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.