В Ужгороді підліток зґвалтував дев’ятирічну дитину
У середу, 1 серпня, в Ужгороді правоохоронці затримали підлітка, який зґвалтував дитину.
Про це повідомили на сторінці Міністерства внутрішніх справ у Facebook.
“Військовослужбовці 4 батальйону військової частини 3002 затримали разом з поліцією 16-річного підлітка, який зґвалтував дев’ятирічну дитину”, – йдеться у повідомленні.
Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, раніше у Черкаській області підліток зґвалтував та вбив жінку.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.