Стрічка новин

В Ужгороді підліток зґвалтував дев’ятирічну дитину

В Ужгороді підліток зґвалтував дев’ятирічну дитину

У середу, 1 серпня, в Ужгороді правоохоронці затримали підлітка, який зґвалтував дитину.

Про це повідомили на сторінці Міністерства внутрішніх справ у Facebook.

“Військовослужбовці 4 батальйону військової частини 3002 затримали разом з поліцією 16-річного підлітка, який зґвалтував дев’ятирічну дитину”, – йдеться у повідомленні.

Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, раніше у Черкаській області підліток зґвалтував та вбив жінку.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitter Telegram та Instagram.