В Японії чоловік з ножем напав на школярів: є загиблі та поранені
В Японії невідомий чоловік накинувся з ножем на групу школярів.
Про це пише NHK.
Інцидент стався на автобусній зупинці поряд із залізничним вокзалом недалеко від Токіо.
В результаті нападу постраждали 19 осіб. Також повідомляється про двох загиблих.
Зазначається, що пораненим надається медична допомога.
Поліція затримала нападника, злочинець поранив себе в шию. Його стан оцінюється як критичний.
На місці події знайдені два ножа.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У КИЄВІ П’ЯНИЙ ЧОЛОВІК НАПАВ З НОЖЕМ НА ПОЛІЦЕЙСЬКОГО
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter , Telegram та Instagram.